Akvirançarsak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AKVİRANÇARSAK İLKÖĞRETİM OKULU

AKVİRANÇARSAK İLKÖĞRETİM OKULU Empty AKVİRANÇARSAK İLKÖĞRETİM OKULU

Mesaj tarafından berataydogdu Paz Nis. 05, 2009 8:58 am

AKVİRANÇARSAK İLKÖĞRETİM OKULU Koyoku10

VİZYON

Özdenetimli, çağdaş, düşünebilen insan yetiştirmek ve bunu düzenli, planlı bir şekilde yaparak sağladığımız eğitimle;
güçlü bir kimliğe sahip, başarıyı hedefleyen, yenilikçi, yaratıcı, lider olabilen, toplum tarafından takdir edilen,
Türk kimliğine sahip olduğu kadar dünya vatandaşı niteliklerine sahip olan, ****** ilke ve inkılâplarına bağlı, laik ve demokratik toplum düzenini benimseyen, ahlaklı bireyler yetiştirmektir.

MİSYON

İleri eğitim düzeylerine ulaşılabilecek merak ve aydınlıkta; yaşamdaki değişimleri kolayca karşılayabilecek eğitim ve birikimi yakalamış insanlar yetiştirmek,

Ulusal ve evrensel değerleri, birikimleri kavrayan ve onlara katkıda bulunan; değişim ve gelişime açık; ****** ilkelerine bağlı; laik ve demokratik toplum düzenini benimseyen; kendine güvenli; çevresine saygılı; yaratıcı ve farklı düşünebilen, özgür, hoşgörülü, katılımcı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek,

Daima sosyal yaşantıyı çeşitlendirip zenginleştirecek yatırımlara önem vermek; tüm kaynaklarını eğitim alanında kullanmak başlıca ilkelerimizdir.

PERSONEL BİLGİLERİ

ÖĞRETMEN 1 Sınıf Öğretmeni

ŞUBE ve ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

ŞUBE SAYISI 3 şube (1-2-3 birleştirilmiş sınıf 4 ve yukarı sınıflar taşımalı)

ÖĞRENCİ SAYISI 13 Öğrenci

BİNA BİLGİLERİ

DERSLİK SAYISI 2 Derslik

ATÖLYE-İŞLİK SAYISI Yok

FEN LABORATUARI Yok

BT(BİLGİSAYAR) SINIFI Yok

KONFERANS SALONU Yok

SPOR SALONU Yok

YEMEKHANE Yok

MİSAFİRHANE Yok

LOJMAN BİLGİLERİ

LOJMAN ADETİ 1 Lojman

LOJMAN BİLGİSİ 2 Oda + 1 mutfak + 1 tuvalet + 1 banyo (Betonarme, Çatılı, PVC Camlar, Çelik Kapı)

İL ve İLÇE MERKEZİNE UZAKLIK

İL MERKEZİNE UZAKLIK Ankara'ya 102 km

İLÇE MERKEZİNE UZAKLIK Balâ İlçesi'ne 32 km

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ

Köyümüz 450-500 yerleşik nüfuslu, genlikle hayvancılık ve tarımla uğraşan Bala’nın şirin köylerindendir.
Köyümüzde kanalizasyon ve su şebekesi vardır.
Köye ait bir camii, futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası vardır.
Hem Konya-Ankara hem de Bala üzerinden Ankara’ya ulaşım sağlanabilmektedir.
Okula ait bir lojman vardır.
Köyde bakkal ve kıraathane bulunmaktadır.
berataydogdu
berataydogdu
Admin
Admin

- Similar topics